وبسایت downloadat (at=all titles) یک وبسایت پر از مطالب و محتوای سرگرم کننده و کاربردی برای شماست

جستجو در سایت
دانلود انیمیشن جانی ازمایشی دوبله فارسی
نویسنده: ADMIN
20 اکتبر 2020
دانلود انیمیشن جانی تست

با سلام خدمت کسانی که این مطلب رو میخوانند در این پست قصد داریم انیمیشن جانی ازمایشی(جانی تست) رو بصورت دوبله فارسی برای شما عزیزان بصورت رایگان قرار بدیم.

تمامی قسمت های دوبله شده که در سایت قرار گرفته شده توسط خود ما اپلود شده در کانال اپارات nima816  و قرار بود قسمت های بیشتری هم قرار بگیره اما متاسفانه اپارات باما همکاری نکرد و مجبور شدیم در سرور دیگری فایل ها را قرار دهیم  که متاسفانه اون سرور هم دچار مشکلاتی شد و قسمت های دوبله شده دیگر از دست رفت و تنها همین 8 قسمت بصورت دوبله باقی مانده.

بعضی از سایت ها نسخه دوبله این انیمیشن رو برای فروش گذاشته اند  حتی در حد 2-3 قسمت را اما ما این 8 قسمت رو برای شما بصورت رایگان قرار دادیم زیرا این انیمیشن توسط ما دوبله نشده که بخوایم بفروشیمش.

این انیمیشن توسط شبکه تلوزیونی….. دوبله شده که لوگو شبکه هم بر روی ویدیو قرار گرفته و برای رعایت حق نشر حذف نکرده ایم.اما اگر زمانی این شبکه راضی به قرار گیری محتوای تولیدی اش در سایت نباشد ویدیو ها حذف می شوند.

مورد دیگه که باید عرض کنم اینه که در هیچ سایتی تا اینجا زیرنویسی برای این انیمیشن ساخته نشده و ما قصد داریم همه قسمت های این انیمیشن را به زودی همراه زیرنویس برای دانلود قراردهیم.

لینک دانلود قسمت های دوبله

قسمت1 :انیمیشن جانی ازمایشی دوبله فارسی این قسمت تقلید صدا -حمله پنگوئن ها

قسمت2:انیمیشن جانی ازمایشی دوبله فارسی این قسمت اموزش کنگ فو -کفش های دزدی

قسمت3:انیمیشن جانی ازمایشی دوبله فارسی این قسمت شکلاتهای عسلی

قسمت4:جانی تست دوبله اقای میتنز-اردوی مدرسه

قسمت5:انیمیشن جانی ازمایشی این قسمت دزدین سوزان-بعد بازی

قسمت6:انیمیشن جانی ازمایشی این قسمت دنیای تینیمون ها و بوی بد

قسمت7:انیمیشن جانی ازمایشی دوبله این قسمت کله یخی و برف سنگین

قسمت8:انیمیشن جانی ازمایشی دوبله این قسمت اتحاد ابرشروران و اب بازی

قسمت های زبان اصلی همراه زیرنویس چسبیده

ما سعی میکنیم تمام محتوای سایت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم.

اما جدا از وقتی که برای قرار دادن ویدیو ها ،ساخت زیر نویس،هماهنگ کردن زیرنویس ها و … انجام می دهیم هزینه های سرور و سایت هم هست.

که مارو وادار میکنه فایل ها رو بصورت اشتراکی قرار دهیم اما سعی بر این داریم جای اینکه مستقیم مبلغی از شما در یافت شود بجاش چند دقیقه ای از زمان خود را به ما دهید و هر دفعه که از سایت استفاده میکنید قبل از دانلود فایل ها  فقط یکی از تبلیغ های سایت رو تماشا کنید.

با همین کار که چند دقیقه بیشتر زمان شما را نمیگیرد باعث انرژی دادن به ما میشود تا سرورهارو تقویت کنیم تا سایت با کیفیت تری داشته باشیم و محتوای بهتری برای شما تهیه کنیم.

لطفا قبل از دانلود فایل ها متن بالا را مطالعه فرمایید

 

لینک دانلود قسمت های زبان اصلی همراه زیرنویس چسبیده اختصاصی

 

 

قسمت1:بخش اول رپسو اسلایسر مارمولک جهش یافته بخش دوم اسکوتر زمان

قسمت2:بخش اول  شنبه فوق العاده بخش دوم بستنی نعنایی

قسمت3:درحال ترجمه

 

هرهفته یک قست از این انیمیشن همراه زیرنویس قرار خواهد گرفت کافیه بر روی علامت زنگوله کلیک کنید  وگزینه بله رو بزنید و روی Allow کلیک کنید تا زمانی که قسمت جدید منتشر شد برای شما  پیغام فرستاده شود.

مطالب مرتبط با این نوشته