وبسایت downloadat (at=all titles) یک وبسایت پر از مطالب و محتوای سرگرم کننده و کاربردی برای شماست

جستجو در سایت
دانلودسریال افسانه مرلین فصل3 همراه زیرنویس
نویسنده: ADMIN
7 اکتبر 2020
دانلود فصل3 افسانه مرلین همراه زیرنویس

دانلودسریال افسانه مرلین فصل3

دانلودسریال افسانه مرلین فصل3

سری سوم مرلین در 11 سپتامبر 2010 آغاز شد. سه بازیگر منظم این مجموعه شامل کالین مورگان ، بردلی جیمز ، کیتی مک گرات ، آنجل کولبی ، آنتونی هد و ریچارد ویلسون و همچنین امیلیا فاکس به جمع بازیگران عادی هستند. جان هرت نقش قبلی خود را به عنوان صدای اژدهای بزرگ بر عهده داشت اما دیگر در زمره بازیگران عادی نبود (اگرچه وی همچنان روایت آغازین سریال را ادامه داد). سری سه شامل 13 قسمت است. اولین نمایش سریال سه توسط 6.49 میلیون بیننده تماشا شدسری 3 قالب دو قسمت باز و دو قسمت نهایی را معرفی کرد ، این قالب برای سری 4 و سری 5 حفظ شد . این مجموعه با تغییر شخصیت مورگانا از قهرمان دلسوز در دو سری اول به شخصیت شرور در سری 3 قابل توجه بود ، با مفهوم تاریخی مورگانا به عنوان کینه مرلین در افسانه های شاه آرتوردر 10 اکتبر 2010 به طور رسمی نمایش سریال 4 را تمدید کرد.

خلاصه فصل3

کاملوت از پیدا شدن بانوی مورگانا و بازگشت به خانه خوشحال می شود ، اما برای مرلین همه چیز به نظر نمی رسد ، زیرا به زودی می فهمد که مورگانا به بدتر تغییر کرده است. در حال رقابت با مورگاوز ، قدرت مورگانا شروع به رشد می کند و او در دیوارهای کاملوت به یک دشمن مرگبار تبدیل می شود ، اما با اوتر و پادشاهی که خیانت او را کور کرده است ، آیا مرلین می تواند قبل از نابودی کاملوت ، نقشه هایش را خنثی کند؟

وفاداری ها تا حدی آزمایش می شوند که یک بازی خطرناک برای تاج و تخت انجام می شود. دوستان قدیمی به پادشاهی برمی گردند و دشمنان جدید در خارج از دیوارهای کاملوت قویتر می شوند. مرلین اگر می خواهد از شاهزاده آرتور محافظت کند ، باید بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشد ، زیرا بزرگترین دشمن او اکنون در درون دیوارهای قلعه است … مورگانا. در حالی که بخش عشق کینگ بازی دروغگویی و دستکاری خود را بازی می کند ، آیا مرلین می تواند جلوی مورگانا را بگیرد قبل از اینکه کاملوت برای همیشه از دست برود ، یا اینکه پادشاهی تحت زور اسرار و دروغ ها به هم می ریزد؟

لینک های دانلود فصل3

قسمت1

قسمت2

قسمت3

قسمت4

قسمت5

قسمت6

قسمت7

قسمت8

قسمت9

قسمت10

قسمت11

قسمت12

قسمت13

دانلود زیرنویس کامل فصل3

دانلود فصل1 سریال مرلین همراه زیرنویس

دانلود فصل2 سریال مرلین همراه زیرنویس

دانلود فصل4 سریال مرلین همراه زیرنویس

دانلود فصل5 سریال مرلین همراه زیرنویس

مطالب مرتبط با این نوشته