وبسایت downloadat (at=all titles) یک وبسایت پر از مطالب و محتوای سرگرم کننده و کاربردی برای شماست

جستجو در سایت
اموزش کرک نرم افزارها
نویسنده: ADMIN
4 اکتبر 2020
اموزش کرک

اموزش کرک نرم افزارها

اموزش کرک نرم افزارها

کرک نرم افزار چیست

کرک فایلی هست که به شما اجازه می دهد از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده نمایید و بدون پرداخت هزینه ای نسخه پولی آن را بردارید. البته درست است که این یک عمل غیر اخلاقی است اما متاسفانه و یا خوشبختانه ایران شامل قانون کپی رایت و لایسنس نرم افزار نمی باشد. همچنین اگر هم باشد ایرانیان به دلیل محدودیت پرداخل های بین المللی نمی توانند اقدام به خرید یک نرم افزار به صورت مجاز نمایند.(اینا همش توجیه هست)

هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای را میسازد و می خواهد از راه فروش آن برنامه کسب درآمد نماید، معمولاً محدودیت هایی را در نسخه رایگان برنامه قرار میدهد.

مثل محدودیت زمانی و … که اگر شما بخواهید از آن برنامه به طور کامل استفاده کنید باید برای آن برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از شماره سریالی که به شما داده میشود) محدودیت ها رو از روی آن برنامه بردارید.

حالا یه عده برنامه نویس دیگر به اسم هکر یا کرکر cracker می آیند و یک فایل به اسم کرک می سازند که (بدون اجازه سازنده برنامه) می آیند و محدودیت ها را از روی آن برنامه برمیدارن و شما با استفاده از آن می توانید از برنامه به طور کامل استفاده کنید.

انواع روش کرک

آموزش کرک نرم افزار با patch

patch معمولاً بیش ترین راه استفاده برای از بین بردن فیلتر بودن نرم افزار می باشد.

وقتی که شما نرم افزار را دانلود می کنید و می خواهید آن را کرک کنید باید دسترسی خود را به اینترنت را مسدود کرده و پس از نصب نرم افزار آن را باز نکنید.

سپس فایل patch را در مسیر نصب نرم افزار کپی کرده و روی آن کلید راست کرده و گزینه run as administrator کلید کنید.

در بسیاری از مواقع این فایل از شما هیچ چیزی نمی خواهد و نرم افزار شما کرک می شود. اما در برخی از موارد از شما مسیر نصب نرم افزار را درخواست می کند و یا اینکه از شما فایل با پسوند dll را در مسیر نصب نرم افزار می خواهد و شما باید آن را پیدا و انتخاب نمایید تا اقدام به برداشتن واحد پولی آن نرم افزار کنید.

آموزش کرک نرم افزار با keygen

این نوع از کرک کردن به گونه‌ای است که شما پس از نصب نرم افزار اتصال خود به اینترنت را قطع کرده و سپس فایل keygen را انتخاب کرده و روی گزینه  generate کلیک کنید تا به شما یک کد بدهد.

سپس کد ارائه شده توسط کرک را کپی کرده و هنگامی نرم افزار از شما کد در فرم خود می‌خواهد آن را وارد کنید.

اگر نرم افزار از شما یوزرنیم و پسورد خواست می توانید آن قسمت حالا دل به صورت دلخواه پر کنید.

آموزش کرک نرم افزار با register

یک سری از برنامه ها هستند که با شماره سریال رجیستر می شود در اینگونه موارد خیلی ساده ابتدا برنامه را باز کنید بعد در قسمت نوار ابزار (یه گزینه ای وجود داره با نام help یا about) کلید کنید و کد ارائه شده توسط اون سایت و یا فایلی که داخل بسته دانلود نرم افزار وجود داره رو باز کدره و اون شماره سریال رو برای کرک اون نرم افزار در بخش مربوطه کپی کنید.

5

5

5

5

ش

16

6

6

6

4

5

8

5

9

5

6

4

7

5

8

5

96

مطالب مرتبط با این نوشته